تدي کوينلين، معشوقه، هيچ کس مدل نفهميد

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تدي کوينلين، معشوقه، هيچ کس مدل نفهميد

در سپتامبر گذشته در هفته مد روز نيويورک، من به طور عمومي به عنوان يک فرانسوي به طور عمومي اعلام کردم: ابتدا در يک مصاحبه آنلاين با CNN Style، سپس در Instagram، از آنجايي که در حال حاضر، زماني که شما يک اعلاميه زندگي در حال تغيير داريد، اين کار را انجام مي دهيد. اگر آن را به عنوان يک تعجب به مردم آمد، به اين دليل است که من در حال حاضر به عنوان يک مدل زن براي چند سال گذشته کار مي کرد.

من در حقيقت شروع به مصرف هورمون ها در 17 سالگي کردم. در بوستون بزرگ شدم و در اوايل مي دانستم که، علي رغم آناتومي، بسيار زن بودم. من به گنجه مادرم ي کردم و لباس را بازي کردم. بدون توجه به والدينم، وقتي به مدرسه برمي گردم، به لباس دخترانه تبديل مي شوم و آرايش مي کنم. من در سن جواني متوجه شدم که مد در مورد هويت و بيان خود است و ما از طريق لباس پوشيدن جنسيت مي گيريم. مردم مي گويند: "لباس را برداريد؛ تو پسر هستي! »اما من هميشه سرکش بودم. فکر کردم، خوب، شما نمي خواهيد من لباس دامن بپوشم؟ من هر روز يک بار مي پوشم من به شدت آن را مورد ضرب و شتم قرار دادم. وقتي که من از خودم دفاع مي کنم، مي توانم کسي را در معرض مشکل قرار دهم. هر بار که در دفتر مدرس بوديد، همينطور بود: "اگر شما نمي خواهيد مردم به شما بيشتر قلدر شوند، سپس مطابق باشيد."

در خانه، همه چيز کمي بهتر بود. اگر چه والدين من هر دو بسيار محافظه کار بودند، من طرف خلاقيت خود را پرورش دادم. براي مدت طولاني، آنها تصور مي کردند ممکن است همجنسگرا باشند، اما اين نبود. يک شب من به مادرم گفتم که مي خواهم به عنوان يک زن زندگي کنم. او مانندش بود: "خوب، اگر قصد انتقال داشته باشيد، بايد اين کار را بکنيد-هورمون ها را به صورت برنامه ريزي کنيد و مسئوليت آن را داشته باشيد." او درباره پيدا کردن پزشکان مناسب بسيار مراقب بود. او نمي خواست من زندگي چالش برانگيز داشته باشم و براي ايمني من نگران بودم. پدرم اولين بار آن را دريافت نکرده بود. اما او اين تلاش را انجام داد، به خصوص پس از اينکه من شروع به معرفي کردن به عنوان زن کرد و ديدم که مي توانم در جهان با خيال راحت و آرام زندگي کنم.

آنها اجازه دادند که مدارس را به مدرسه هنرهاي زيبا Walnut Hill، يک مدرسه شبانه روزي در ماساچوست ببرند. با اين حال، هنگامي که ما بازديد کرديم، مادر من مانند بود: "لطفا در حال حاضر به عنوان يک پسر؛ به نظر مي رسد طبيعي است. "من به خاطر اينکه مي خواستم راحت باشم، و من نيز واقعا مي خواستم به Walnut Hill بروم. هر دوي اينها به دليل يک يا چند دليل محکوم شده بودند. به محض اينکه کلاسهاي خود را در آنجا شروع کردم، حس احساس واقعا محکم جامعه را احساس کردم. من هر روز مي توانم کفش هاي پاشنه بلند بپوشم، و براي اولين بار، من تصميم گرفتم جاي من باشد. من اين معلم هنري باور نکردني را داشتم که از من پرسيد: «آيا مي خواهيد من به او تلفن کنم؟» اين انقلابي بود. من "او" را انتخاب کردم، و از آن به بعد، گير افتاد.

پدرم هميشه از مراجعه به عنوان بي گناه به طور عمومي من را متوقف کرد؛ زيرا بسياري از افرادي که مي خواهند به طور عادي براي موجودات صدمه بزنند، وجود دارد. وقتي من بعد از دبيرستان مدل سازي کردم، تصميم گرفتم حقيقت را پنهان کنم. از آنجايي که من به عنوان زن بسيار قابل قبول بودم، من به ايده گفتن هر کسي بستگي داشتم. من يک زندگي عادي داشتم

اما انتقال تنها چيزي نيست که رشد موهاي شما را داشته باشد، پاشنه پا را پوشانده و گوشهايتان را سوراخ کرده است. مصرف هورمون ها روي خلق و خوي شما تاثير مي گذارد. اين مثل تولد دوباره است. اين تغيير نه تنها به شيوهاي که شما نگاه ميکنيد، بلکه به شيوهاي است که جهان را ميبينيد. در حالي که حرفه من در حال برداشتن بود - زماني که من 22 ساله بودم امضا شدم، بسيار عاطفي بود. به طور ناگهاني، من مانند يک دختر پيش دبستاني رفتار مي کردم. و از آنجايي که من هويت خود را پنهان کردم، هيچ کس فهميد. بنابراين حدود يک سال پيش تصميم گرفتم کتابداران من، مايکل و پدجا را بيابم. آنها هيچ سرنخي نداشتند گفتن آنها چشمانشان را باز کرد و به آنها کمک کرد تا وضعيت من را بهتر درک کنند. متوجه شدم آماده بودم به جهان بگويم.

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها